Wiedza oparta na doświadczeniu

Kancelaria Matejek, Lubaczewski Adwokaci spółka partnerska  świadczy kompleksowe usługi prawnicze zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i dla klientów indywidualnych. Opierając się na naszej wiedzy i doświadczeniu uczestniczymy i doradzamy w sprawach gospodarczych, w tym upadłościowych, cywilnych oraz karnych. Reprezentujemy naszych klientów przed sądami oraz innymi organami wymiaru sprawiedliwości; uczestniczymy w negocjacjach i spotkaniach zarówno biznesowych, jak również w sprawach dotyczących klientów indywidualnych.

Staramy się zachowywać najwyższe standardy świadczonych usług oraz pełną transparentność w relacji z klientami.

Zachowanie poufności jest naturalne i dokładamy wszelkich starań, aby o problemach naszych klientów nie dowiedziały się osoby niepowołane.

Nasza kancelaria rozumie, że gdy ludzie zatrudniają prawnika, znajdują się na ogół w bardzo trudnej i stresującej sytuacji. Osoby te potrzebują kogoś, kto o nich zadba, pomoże im poradzić sobie z nową sytuacją, a nie tylko poprowadzi ich sprawę. Właśnie dlatego dbamy o to, by nasi klienci otrzymywali nie tylko wysokiej jakości poradę prawną, lecz również uwagę i pomoc, której potrzebują.

Prowadzimy obsługę w jezyku polskim, angielskim i niemieckim.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie wątpliwości zawsze służymy pomocą.