KADRA PRAWNICZA

Stawiamy na specjalistyczną wiedzę i lata doświadczenia w szerokim zakresie różnych dziedzin prawa. Zapraszamy do zapoznania się z kwalifikacjami naszych specjalistów.

Tomasz Lubaczewski

Adwokat

Specjalizacje:

  • prawo gospodarcze
  • prawo upadłościowe i naprawcze
  • prawo karne

 

Rozwój zawodowy:

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, pracę magisterską z zakresu prawa gospodarczego obronił w Katedrze Prawa Gospodarczego z wynikiem bardzo dobrym.

Ukończył także studia podyplomowe z zakresu Prawa Unii Europejskiej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Studiował także filozofię (absolutorium) i historię na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Na listę radców prawnych wpisany w 1998, na listę adwokatów w 2004, wieloletni arbiter i przewodniczący zespołów arbitrów przy Prezesie Urzędu Zamówień Publicznych.

Specjalizuje się między innymi w prawie upadłościowym i naprawczym obsługując syndyków i doradzając w kilkudziesięciu postępowaniach upadłościowych oraz w prowadzeniu postępowań sądowych.

Posiada bogate doświadczenie w doradztwie z zakresu prawa cywilnego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z nieruchomościami, leasingiem oraz szeroko pojętym obrotem gospodarczym.

Ekspert prawa zamówień publicznych orzekający, jako Przewodniczący Zespołów Arbitrów przy prezesie Urzędu Zamówień Publicznych oraz doradzający w zakresie zamówień publicznych.

Zasiadał w Radzie Nadzorczej spółek Skarbu Państwa: Polskie Wydawnictwo Muzyczne S.A. z siedzibą w Krakowie, Zakłady Górniczo – Metalowe „Zębiec” S.A. z siedzibą w Zębcu. 

Paweł Matejek

Adwokat

 Specjalizacje:

  • Prawo cywilne, w tym gospodarcze
  • Prawo karne
  • Prawo nieruchomości  
  • prawo europejskie

 

Rozwój zawodowy:

W 2009 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego broniąc pracę magisterską z dziedziny prawa europejskiego z wynikiem bardzo dobrym.

W 2009 roku rozpoczął aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie po patronatem Adwokata Stanisława Rymara a następnie Adwokata Tomasza Lubaczewskiego.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych oraz cywlinych, a także w obsłudze spółek, Fundacji oraz Stowarzyszeń. 

Realizował kompelksowe projekty dotyczące oceny stanu prawnego nieruchomości przeznaczonych pod inwestycje.